بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : علی حیدری تاریخ : شنبه 21 آذر 1394
اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور، به شرح زیر اعلام می‌گردد:

http://s1.picofile.com/file/8227700218/6184083_7970.jpg
یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۲                   

مس کرمان- پاس همدان                  ساعت ۱۴:۰۰              ورزشگاه امام علی کرمان

جواد رحیم زاده- محمد عطایی- سجاد قنبری- عباس صادقی ناظر داوری: حسین عسگری           


نفت مسجد سلیمان- فولاد یزد                ساعت ۱۴:۱۵          ورزشگاه شهید بهنام محمدی

رضا تارخ- فرید امیدوار- علی احمدی- مجتبی مختاری ناظر داوری: صفدر احمدی


سه شنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۴                 

داماش گیلان- خونه به خونه بابل            ساعت ۱۴:۰۰        ورزشگاه شهید عضدی رشت

احمد صالحی- مهدی سیفی- یوسف مغروری- غلامرضا مستقیم ناظر داوری: حبیب اله شیرازی


ماشین سازی تبریز- گل گهر سیرجان          ساعت ۱۴:۰۰     ورزشگاه تختی تبریز

وحید صالحی- حسین رحیمی پور- محمد شاکر- محمدباقر پورباقرناظر داوری: علی اکبر جهانی


فجر سپاسی شیراز- صنعت نفت آبادان         ساعت ۱۴:۰۰    ورزشگاه حافظیه شیراز

محمدحسین زاهدیفر- عبدا… عبدالهی- احد سلطانی- آرش خرمیان ناظر داوری: رضا دهقاننساجی مازندران- خیبر خرم آباد            ساعت ۱۴:۰۰        ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

رضا کرمانشاهی- حسین طالقانی- حسن توماری- مهدی اجاقی ناظر داوری: محمد امیری


گیتی پسند اصفهان- مس رفسنجان           ساعت ۱۴:۰۰       ورزشگاه آرارات اصفهان

میثم پورکریمان- محمدرضا مدیرروستا- محمد بوالحسنی- عنایت قوچ کانلو ناظر داوری: اسماعیل صفیری


شهرداری اردبیل- پیکان تهران               ساعت ۱۴:۰۰        ورزشگاه تختی اردبیل

اشکان خورشیدی- غلامرضا تیموری- میلاد قاسمی- مهدی شجاعی ناظر داوری: صادق نوری


پارسه تهران- آلومینیوم هرمزگان            ساعت ۱۴:۰۰        ورزشگاه صنایع دفاع تهران

کمیل غلامی- حسن انتظاری- مهدی مسعودی- محسن سیمندناظر داوری: محمدعلی فروغی        


ایرانجوان بوشهر- آلومینیوم اراک        ساعت ۱۴:۱۵           ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

جواد شرفی- رضا قیم- رحیم حاجی پور- عباس راکی ناظر داوری: ابوطالب طاهریان


معوقه هفته پنجم

جمعه ۱۳۹۴/۰۹/۲۷                     

پاس همدان- نفت مسجد سلیمان            ساعت ۱۴:۰۰           ورزشگاه قدس همدان

علی اصغر مؤمنی- رحیم حاجیلو- علیرضا شهری- حامد صادقی جو ناظر داوری: عبدا… باعزم

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : پنجشنبه 19 آذر 1394
در ابتدای این تاریخچه باید ذکر کنم  با توجه به ناقص بودن اطلاعات ما از دو بازی اول این دو تیم در فصلی که فجرسپاسی و نفت آبادان در بالاترین سطح لیگ ایران برای اولین بار در سال 1376به مصاف هم رفته اند فجر در آن فصل رتبه چهارم لیگ را به دست آورد نفت آبادان در معرض سقوط به لیگ دسته دو قرار داشت.

*لیگ آزادگان سال 1376 دو بازی رفت و برگشت انجام شد.
اطلاعات نتایج بازیهای این دوره متاسفانه ناقص است.

*لیگ آزادگان 78-77
22 آبان 1377 بازی رفت دو تیم در هفته دهم در آبادان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید دو تیم در 20 فروردین 78 در هفته بیست و دوم در شیراز به مصاف هم رفتند که نفت آبادان با نتیجه 2-1 توانست فجرسپاسی را شکست بدهد.
*لیگ آزادگان 79-78
بازی رفت دو تیم در هفته دهم در تاریخ 1 آبان 1378 در شیراز با برتری 2-1 فجرسپاسی همراه بود.در بازی برگشت هفته بیست و سوم در تاریخ 9 اردیبهشت 1379 فجر سپاسی در آبادان با تک گل محمد مهدی النداوی از صنعت نفت شکست خورد.(اطلاعات گلزنان قبل از این بازی و یک بازی دیگر ناقص است)نفت آبادان در پایان فصل سقوط کرد.
*لیگ برتر 82-81
بازی رفت دو تیم در تاریخ 19 دی 1381 در شیراز ،هفته یازدهم با نتیجه تساوی بدون گل همراه بود.بازی برگشت در آبادان در 4 خرداد 1382 با نتیجه تساوی 1-1 همراه بود.نفت آبادان در انتهای این فصل به لیگ آزادگان سقوط کرد.
*لیگ برتر 87-86
بازی رفت در شیراز در تاریخ 4 آبان 1386 با برتری دو بر صفر فجرسپاسی همراه بود گلزنان فجرسپاسی رضا خالقی فر و هاشم بیگ زاده بودند سرمربی نفت آبادان در آن دوره ابراهیم قاسمپور سرمربی سابق فجرسپاسی بود.بازی برگشت در تاریخ 30 فروردین در آبادان با تساوی 1-1 به پایان رسید ابتدا
رناتو مدریوس برای نفت گل زد و برای فجر در نیمه دوم سعید جعفری گل زد سرمربی نفت احمد طوسی در این بازی بود.نفت آبادان در انتهای فصل به لیگ آزادگان سقوط کرد.
*لیگ برتر 91-90
بازی رفت در آبادان از هفته دوم در تاریخ 17 مرداد 1390 در ورزشگاه تختی آبادان با نتیجه 1-1 همراه بود ابتدا روح ا... عرب برای نفت گلزنی کرد در نیمه دوم هم محمد مهدی نظری بایک گل زیبا دروازه حبیب دهقانی را باز کرد از نکات جالب این بازی اولین رویارویی شاغلام برابر فجرسپاسی تیمی که سالها آن را سرمربیگری کرده بود است.بازی برگشت در شیراز در تایخ 20 دی 1390 در حافظیه با برتری 2-0 فجرسپاسی همراه بود این بازی که اولین بازی سیدمحمدرضا حسینی(بازیکن فعلی ذوب آهن) برای فجرسپاسی بود که توانست یک پنالتی نیز بگیرد فجر با برد در این بازی پس از هفته ها ناکامی توانست پیروز شود و روند رو به رشد خود را در آن نیم فصل دوم شروع کند سرمربی فجر محمود یاوری بود و سرمربی نفت آبادان کاستای پرتغالی بود.
*لیگ برتر 91-92
بازی رفت در تاریخ 10مرداد از هفته سوم در ورزشگاه شهید دستغیب با برتری 2-0 فجر همراه بود فجر با این برد سومین برد پیاپی خود را در لیگ برتر بدست آورد و صدر نشین لیگ برتر شد.گلزنان این بازی هم دو بازیکن بومی فجر مهدی نظری و سید محمدرضا حسینی بودند.بازی برگشت در آبادان در تاریخ 15 دی 1391 با نتیجه تساوی 1-1 همراه بود فجر که تا دقایق پایانی با گل سید محمدرضا حسینی از نفت پیش بود با گل بهنام برزای بازیکن جوان نفت آبادان تن به تساوی داد از نکات جالب این بازی گل نکردن دروازه خالی توسط حسینی بود.سرمربی نفت بازهم یک پرتغالی دیگر به اسم آلفردو کاسیمیرو بود.صنعت نفت در انتهای فصل به لیگ آزادگان سقوط کرد.

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 18 آذر 1394

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 18 آذر 1394
http://s1.picofile.com/file/8227130734/کلانتری.jpg

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز نتیجه تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک را نتیجه ای عادلانه خواند.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم، علی اصغر کلانتری در پایان مسابقه تیم های آلومینیوم و فجرسپاسی در جمع خبرنگاران گفت: دو تیم در این مسابقه عملکرد برابری داشتند و در طول زمان مسابقه شاهد آن بودیم که هر دو تیم موقعیت های گلزنی مناسبی روی دروازه یکدیگر خلق کردند که تقریبا تعداد این موقعیت ها نیز در هر دو سوی میدان یکسان بود.

وی تعویق یک روزه بازی را عاملی تاثیر گذار بر روی کیفیت دو تیم دانست و اضافه کرد: به تعویق افتادن مسابقه سبب شد تا دو تیم تقریبا طی دو روز گذشته نتوانند تمرینات خوبی را سپری کنند و این مسئله مسلما بر روی مسابقه تاثیراتی داشته است.

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز افزود: البته علاوه بر این نباید فراموش کنیم که دوتیم محرومان و مصدومان زیادی در این مسابقه داشتند و موضوع غیبت بازیکنان نیز در کنار تعویق بازی اندکی کیفیت این مسابقه را تحت الشعاع قرار داده بود.

کلانتری در ارتباط با ارزیابی اش از نماینده استان مرکزی نیز خاطرنشان کرد: از همان ابتدای فصل نقل و انتقالات این تیم گویای این مسئله بود که آنها تیمی مدعی هستند و اکنون نیز باید بگوییم که آنها با بهره گیری از بازیکنان و کادرفنی قوی ای که در اختیار دارند پس از چندهفته ناکامی، چندین هفته است که روی دور موفقیت افتاده اند و می توانند تا پایان لیگ از مدعیان صعود به لیگ برتر باشند، از همین رو به این مسابقه از ابتدا به چشم یک دیدار جذاب و البته دشوار نگاه کردیم.

سرمربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز در پایان در ارتباط با وضعیت تیمش در رویارویی با مشکلات مالی نیز افزود: در هفته گذشته بعد از انجام ۱۷ بازی، جلسه خوبی میان مدیران بلندمرتبه استانی برگزار شده است تا در هفته آینده به وضعیت ما رسیدگی شود که  امیدواریم چنین امری محقق گردد چرا که شک نداریم که اگر وضعیت نیم فصل اول ادامه داشته باشد در نیم فصل دوم نمیتوانیم به کار ادامه دهیم.


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1394

آلومینیوم اراک ۱ - ۱ فجرشهیدسپاسی

ورزشگاه امام خمینی اراک

تماشاگر ۱۲۰۰ نفر

در این مسابقه که به قضاوت البرز حاجی پور برگزار شد، آلومینیوم اراک با ترکیب مصطفی میرزایی، میرمهدی قریشی، ابوالفضل قربانی، محمد شاه محمدی، وحید نعمتی، حسین احمدلو، ابوالفضل قربانی، جواد مولایی، رضا اعتمادی، حامد بصیری و عماد میرجوان وارد بازی شد و در ادامه نیز عباس یحیی بیگی، روح اله عرب و میثم آقایی به ترتیب جایگزین ابوالفضل کمانی، عماد میرجوان و رضا اعتمادی شدند.

.در سوی دیگر میدان نیز فجرسپاسی شیراز با ترکیب صالح خلیل آزاد، رامتین سلیمان زاده، سروش سعیدی، میلاد شیخی، سید احمد حیات منش، مهرداد کریمیان، مسعود ریگی، احمد جعفری، علی غلامرضا پور، بابک عبداله زاده و مهدی چاه کوتاه زاده کار را آغاز کرد و ایمان باصفا، ابراهیم صالحی و علی فتحیان به ترتیب به جای مهرداد کریمیان، مهدی چاه کوتاه زاده و بابک عبداله زاده وارد میدان شدند.

شرح گل ها:

بابک عبدالله زاده (دقیقه ۲۵) - آلومینیوم ۰ - ۱ فجرشهیدسپاسی: روی یک حرکت تیمی و سانتر ارسالی و خروج اشتباه دروازه بان آلومینیوم مهاجم فجر با ضربه سر به هم تیمی اش پاس داد و سروش سعیدی به زیبایی دروازه آلومینیوم را گشود.

جواد مولایی (دقیقه ۳۶) - آلومینیوم ۱ - ۱ فجرشهیدسپاسی: جواد مولایی توپ را از روی نقطه پنالتی درون دروازه فجر جای داد.

شرح بازی:

بازی دو تیم قدرتمند لیگ دسته یک پایاپای آغاز شد و این تیم فجرسپاسی بود که از فرصت بدست آمده استفاده کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند ولی پس از گل تیم آلومینیوم بازی را در اختیار گرفت و  با ارسال از جناحین چندین بار روی دروازه فجرسپاسی خطرساز شد و این روند را حتی پس از به تساوی کشیدن بازی ادامه داد. در تیم آلومینیوم میرجوان نقش کلیدی داشت و علاوه بر پنالتی که برای تیمش گرفت، در اکثر دقایق در بازی رو به جلو تیمش بسیار موثر بود.

بازی در نیمه دوم همانند آغاز نیمه اول برابر بود و حملات دو تیم در دقایق ابتدایی خطر خاصی روی دروازه ها ایجاد نکرد. در ادامه هرچند یکی دو موقعیت روی دروازه ها ایجاد شد اما به نظر می رسید تساوی دو تیم را راضی می کند و تکاپوی زیادی برای گلزنی در این بازی انجام نشد تا بازی با همان نتیجه ۱ بر ۱ پایان یابد.

اتفاقات بازی

دقیقه ۳۰: حرکت تیمی خوب بازیکنان آلومینیوم احمدلو را صاحب موقعیت عالی کرد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۳۵: حرکت خوب عماد میرجوان در محوطه جریمه مدافع فجر را وادار به خطا روی این بازیکن کرد و داور بی درنگ نقطه پنالتی را نشان داد.

دقیقه ۴۱: روی توپ ارسالی حامد بصیری کاپیتان آلومینیوم صاحب موقعیت بسیار خوبی شد ولی این بازیکن نتوانست دروازه خالی فجر را باز کند.

نیمه اول این دیدار جذاب با تساوی یک بر یک پایان یافت.

دقیقه ۴۸: روی یک ضربه ایستگاهی آلومینیوم به گل رسید ولی این گل توسط کمک داور آفساید اعلام شد.

دقیقه ۷۰: شوت سرکش و ناگهانی مهاجم فجر با عکس العمل خوب دروازه بان آلومینیوم راهی به دروازه نبرد.

دقیقه ۷۷: روح الله عرب که بعد از چند هفته مصدومیت به عنوان یار تعویضی وارد میدان شده بود در اولین حرکت صاحب یک موقعیت تک به تک شد اما با بی دقتی توپ را بیرون زد.

دقیقه ۸۲: شوت زیبای بازیکن فجر بار دیگر با عکس العمل دروازه بان راهی کرنر شد.

بازی با همان نتیجه تساوی ۱ بر ۱ پایان یافت.

حواشی:

* با وجود بارش برف سنگین در اراک پیش بینی ها و عملکرد خوب مسئولین سبب شده چمن ورزشگاه در وضعیت مطلوبی بماند.

* به دلیل سردی هوا در فاصله ۳۰ دقیقه به آغاز دیدار تماشاگران انگشت شماری در ورزشگاه حضور یافته اند.

* به نظر می رسد تغییر ساعت بازی به ساعت ۱۳:۰۰ و عدم اطلاع تماشاگران در خالی بودن ورزشگاه در این دیدار حساس موثر بوده است، بازی در حالی از ساعت ۱۳ آغاز شد که حدود ۲۰۰ نفر در ورزشگاه حاضرند.

* در دقایق پایانی نیمه اول کریمیان بازیکن فجر صاحب موقعیت بسیار خوبی شد و درحالی که میتوانست پیش رود به دلیل مصدومیت بازیکن آلومینیوم توپ را بیرون زد تا نشان دهد در این تیم هنوز هم اخلاق حرف اول را میزند. این حرکت بازیکن فجر مورد تشویق هواداران آلومینیم قرار گرفت.

* تا پایان نیمه اول ۱۲۰۰ هوادار اراکی در ورزشگاه حضور دارند.

* تماشاگران اراکی در اواخر بازی با برف قصد زدن کمک داور را داشتند که هیچ کدام به کمک داور برخورد نکرد.

علی غلامرضا پور از فجر و ابوالفضل قربانی از آلومینیوم در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1394
روز گذشته دو بازی آلومینیوم - فجر و پاس - گیتی پسند اصفهان از سری مسابقات لیگ یک به دلیل بارش شدید برف لغو شد و قرار است امروز ساعت ١٣ این دو دیدار برگزار شود.
کم تر از سه ساعت به آغاز بازی ها مانده است و مسئولان تیم میزبان در حال آماده سازی ورزشگاه و زمین چمن هستند. عکس زیر تلاش اراکی ها را برای آماده سازی زمین چمن را نشان می دهد.
http://static2.varzesh3.com/files/picture/01079591.jpg

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/556/1665702/IMG_20831.jpg

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و فجرشهیدسپاسی شیراز بنابراعلام ناظر فدراسیون فردا برگزار خواهد شد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، صبح امروز و بعد از بازدید ناظر بازی از زمین چمن مجموعه امام خمینی (ره) اراک در ساعت ۱۱، وی دستور جمع آوری کاورهای پهن شده بر روی زمین چمن و متعاقب آن برگزاری بازی در موعد مقرر را صادر کرد اما با وجود تلاشهای صورت گرفته توسط واحد پشتیبانی باشگاه آلومینیوم و پاکسازی زمین، به دنبال بارش های رخ داده در فاصله زمانی تا ساعت ۱۳، بعد از حضور مجدد ناظر و تیم داوری در زمین مسابقه و بازدید از چمن، در ساعت ۱۳:۳۰ تصمیم به لغو بازی گرفته شد.

بعد از قطعی شدن عدم برگزاری این بازی در روز دوشنبه، ناظر فدراسیون، رای به برگزاری بازی در روز سه شنبه در صورت مساعد بودن شرایط جوی داد.

بدین ترتیب و اگر وضعیت چمن ورزشگاه در روز سه شنبه تایید شود، این دیدار از ساعت ۱۳ در ورزشگاه امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394
به نقل از پیج رسمی باشگاه آلومینیم اراک پس از بازدید تیم داوری و ناظر بازی از چمن ورزشگاه امام خمینی اراک این بازی از هفته هجدهم لغو شد.


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/556/1665702/2967.jpg
با توجه به بارش شدید برف و باران در اکثر استان های کشور بخصوص استان مرکزی باعث شده که بازی امروز دو تیم دسته سومی در اراک بدلیل بارش شدید برف لغو شده و هواشناسی برای فردا آب و هوا با شدت بیشتری نسبت به امروز پیش بینی کرده است.اما اگر فردا هم بازی لغو شود می توان در روز سه شنبه با تاخیر 24 ساعته بازی برگزار شود چون سه شنبه هوا به شرایط مطلوب بر می گردد.

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic