بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : amin 339 تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394
مهدی کریمیان کاپیتان فجرسپاسی که در حال حاضر دوران خدمت سربازی اش را در فجر می گذراند، به سیر صعودی تیمشان امیدوار است.

حریفان روی فجر شناخت پیدا کرده اند و کار سخت شده 
خدا را شکر اوضاع فجرسپاسی خوب است. چند هفته از شروع بازی ها گذشته و ما 6، 7 برد پشت سر هم داشتیم اما چند بازی است که نتوانسته ایم پیروز شویم و این به این دلیل است که حریفان شناخت نسبی روی ما پیدا کرده و با برنامه مقابل ما بازی و یارگیری می کنند و در ضمن در شیراز تیم های حریف بسته و فشرده کار می کنند اما با این حال بالای جدول هستیم و در رتبه دوم قرار داریم. 

فرقی بین بازیکن لیگ 3 و بازیکن تیم‌ملی وجود ندارد
در فوتبال ایران وقتی یک بازیکن از دسته 2 یا 3 به لیگ‌برتر می آید و 4 بازی انجام می دهد به تیم‌ملی می رسد. در اینجا به این نتیجه می رسیم که فرقی بین بازیکن لیگ 3 و لیگ‌برتری نیست فقط اینکه در لیگ های پایین تر امکانات کافی وجود ندارد وگرنه از لحاظ استعداد 10 درصد اختلاف بین لیگ 3 و حتی بازیکن تیم‌ملی هست. مثلا ما نمونه داشته ایم که بازیکن از لیگ 2 به لیگ‌برتر می آید و پدیده لیگ می شود ولی برای کسی مثل من که 13، 14 سال لیگ یک بازی نکرده ام کار کردن در لیگ یک دشوار است گرچه از طرفی کنار خانواده هستم و لحاظ روحی روانی این قضیه تاثیر مثبت در من می گذارد ولی همانطور که گفتم باز هم می گویم ما بازیکنی داشتیم که در لیگ 2 بوده اما الان کاندیدای دعوت به تیم‌ملی است آن هم فقط با 11 هفته بازی کردن در لیگ‌برتر. این نشان از بی ستارگی فوتبال ما دارد و الان فوتبال مثل آن زمان ها نیست که تازه بازیکن 7، 8 سال بازی کند تا بتواند پیراهن استقلال و پرسپولیس را برتن کند. 

بچه‌ها تا اینجای کار غیرت به خرج دادند
به هر حال من الان در فجرسپاسی سرباز هستم و اینکه بالاخره استان به این بزرگی باید تیمی در لیگ‌برتر داشته باشد و مثلا همانند استان اصفهان، خوزستان و تبریز باید به تیم ما هم کمک شود تا مسیر صعودش به لیگ‌برتر هموار شود. تیم ما از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارد و بچه ها تا به اینجای کار غیرت کردند و نتیجه گرفتند. حداقلش این است که شیراز باید یک تیم در لیگ‌برتر داشته باشد. 

بدون انجام هیچ جرمی مرا اعدام کردند!
سال گذشته که مشکل کارت پایان خدمت برایم پیش آمد و نتوانستم فوتبال بازی کنم واقعا سخت بود. فکر می کنم در این دوران کسانی مثل من فقط خودشان درگیر این قضیه نبودند و خانواده‌هایشان از این قضیه به شدت دلخور بودند. دوران بسیار سختی بود گرچه من مدام تمرین می کردم و از شرایط آرمانی دور نشدم. آنقدر تمرین کردم که در بازی اول واقعا هیچ مشکلی نداشتم ولی ما قربانی یکسری مسائل شدیم و تمام این ها به خاطر مسائل رسانه ای و مسکوت ماندن این قضیه بود برای خیلی از فوتبالیست و ورزشکاران دیگر اتفاق افتاد به شخصه جرمی را مرتکب نشده بودم ولی بدون هیچ جرمی من را اعدام کردند! آنقدر مسائل ریز و درشت در کشور ما وجود دارد که فکر نمی کنم این مساله که برای ما پیش آمد آنقدر مهم باشد. ما واقعا قربانی شدیم و اینکه این مساله را فرمالیته تمامش کردند. این مساله در رشته های دیگر هم بود ولی باور کنید من هیچ گناهی انجام ندادم و بی گناه اینگونه مجازاتم کردند. منتظرم این دوران هر چه زودتر تمام شود.

بی قانونی مانع این شد که بتوانم خدمتم را بخرم 
بعضی از بازیکنان شرایط خاصلی دارند و اگر یک بازی را از دست بدهند انگار که زندگی شان از دست می دهند من در واقع 2 فصل فوتبال بازی نکردم. یک فصل که پارسال بود که اصلا در هیچ بازی به میدان نرفتم و امسال هم که در لیگ یک بازی می کنم. جالب اینجاست که بی قانونی کرده اند زیرا قانونی وجود داشت که ما می توانستیم خدمت سربازی مان را بخریم ولی مسوولین اجازه چنین کاری را ندادند و مانع شدن خود یک نوع بی قانونی است و به نظر من همه این مسائل به دلیل بی کفایتی فدراسیون فوتبال به وجود آمده و مسوولین فدراسیون فوتبال کم کاری کرده اند. به هر حال ما عضو فدراسیون فوتبال هستیم و از ما بازیکنان حق عضویت می گیرند. بستگی به قراردادمان 3، 4 درصد از پول قراردادمان را به فدراسیون فوتبال می دهیم اما حتی یک نامه نگاری نزدند. یک تماس تلفنی انجام ندادند تا این مشکلات حل شود. 

استقلال وارد حاشیه نشود از شانس های قهرمانی است
این بازیکن که تا پارسال پیراهن استقلال تهران را برتن می کرد در مورد شرایط تیم سابقش می گوید: به هر حال تیم های بزرگ مشکلات بزرگ هم دارند. پارسال هم تیم ما خیلی خوب بود اما از همین هفته ها یعنی دقیقا یازدهم، دوازدهم که مشکلاتی پیش آمد مثل محروم شدن کرار و رفتن آندو و سرباز شدن من؛ غیبت مقطعی ملی پوشان و همه این ها به صورت حاشیه ای به وجود آمد اگر این چیزها پیش نمی آمد شاید خیلی چیزها عوض می شد الان هم استقلال روان بازی می کند و صدرجدول است اگر مسائل حاشیه ای ایجاد شود باز هم همان اتفاقات پارسال تکرار می شود اگرنه استقلال یکی از شانس های اول قهرمانی است. 

اختلاف بین قرارداد بازیکنان تراکتور یکی از دلایل عدم نتیجه گیری است
من زمانی برای تراکتورسازی بازی می کردم. شرایط این تیم با تیم های دیگر فرق می کند همانطور که گفتم تراکتور یکسری بازیکن سرباز دارد که ماهی 150 هزار تومان می گیرد و یکسری بازیکن غیرسرباز دارد که ممکن است یک میلیارد و 200 هزار تومان مبلغ قراردادشان باشد و اگر این دو بازیکن کنار یکدیگر قرار می گیرند مشکلات زیادی به وجود می آید. به هر حال خیلی از بازیکنان تراکتورسازی یک سال از میادین دور بوده اند و برای اینکه به شرایط قبل بازگردد زمان می برد برای همین این تیم نتوانست در ابتدای فصل نتایج دلخواهش را بگیرد. تکلیف بازیکنان در فجرسپاسی مشخص است چه سرباز و چه غیرسرباز پولی دریافت نمی کنند اما در تراکتورسازی بازیکن سربازی چیزی نمی گیرد و بازیکن غیرسرباز یک میلیارد قراردادش هست و همین اختلافات باعث عدم نتیجه گیری در مقاطعی می شود.

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1394

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ برنامه "لیگ یك" با رویكرد اصلی بررسی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال كشور،جمعه 22 آبان ماه باردیگر از شبكه ورزش سیما پخش می‌شود. این برنامه به تهیه‌كنندگی مشترك پیمان یوسفی و مزدك میرزایی در سری جدید به شكلی تخصصی‌تر علاوه بر رقابت‌های فوتبال دسته یك كشور، داوری و اجرای این مسابقات را تحلیل و بررسی می‌كند.

"لیگ یك" به‌منظور كمك به ارتقای فوتبال كشور هر هفته با دعوت از كارشناسان  و مربیان به نام فوتبال كشورمان نكات داوری، اظهارات مربیان و و نحوه قضاوت دیدارها را  كنكاش خواهد كرد. از جمله آیتم های این برنامه می توان به "در حاشیه" اشاره كرد كه به بررسی حواشی رقابت های لیگ دسته یك و انعكاس نظرات هوادارن تیم‌های این لیگ می پردازد.

علاقه‌مندان به پیگیری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال كشور می توانند لیگ یك را با اجرای مهدی واعظی هر هفته جمعه ها ساعت 12:00 از شبكه ورزش سیما مشاهده كنند. میهمان این هفته (22 آبان) برنامه لیگ، غلامرضا بهروان، رئیس كمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال خواهد بود.


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394
در هفته دوم لیگ برتر جوانان تیم  فجرسپاسی در دومین گام از دوره جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران در  شیراز به مصاف تیم فولاد خوزستان رفت.
در این دیدار که در استادیوم دستغیب برگزار شد،تیم فجرسپاسی با نتیجه 1بر صفر  پیروز شد.گل تیم فجرسپاسی را هادی بذرافشان در دقیقه 60 به ثمر رساند.تیم جوانان فجرسپاسی با یک پیروزی و یک شکست و سه امتیاز از دو بازی خود در رده هفته جدول این مسابقات قرار دارد.
http://uupload.ir/files/c0r_45.jpg
سایر نتایج بدست آمده به شرح زیر می باشد:


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394

http://uupload.ir/files/5go_sanatenaft_abadan_93101517.jpgتیم امید فجرسپاسی که همیشه جزو تیم های مدعی لیگ برتر به شمار می رفت دیروز در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر امید در زمین پیروز شهر آبادان با نتیجه 2-1 متحمل سومین شکست خود در این فصل شد.
 زننده تک گل فجرسپاسی در این بازی جواد جلالی بود. تیم امید فجرسپاسی با یک تساوی و سه شکست و تنها کسب  یک امتیاز در چهار بازی خود در قعر جدول این مسابقات قرار گرفت.

http://uupload.ir/files/ggmr_w04_1.pngسایر نتایج بدست آمده به شرح زیر می باشد:


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394
هفته بیست و چهارم دوشنبه12/11/94
ماشین سازی تبریز-   صنعت نفت آبادان-ساعت 14-ورزشگاه تختی تبریز
نساجی مازندران  -   پیکان تهران-ساعت14-ورزشگاه شهید وطنی قائم شهرمازندران
پارسه تهران -     خونه به خونه بابل -ساعت 14-ورزشگاه صنایع دفاع تهران
گل گهر سیرجان -   فولاد یزد -ساعت 14-ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان کرمان
گیتی پسند اصفهان -    داماش گیلان-ساعت14 -ورزشگاه آرارات اصفهان
مس رفسنجان-   آلومینیوم اراک -ساعت 14-ورزشگاه شهدا رفسنجان کرمان
فجر سپاسی شیراز   -   شهرداری اردبیل-ساعت 14-ورزشگاه حافظیه شیراز  فارس
آلومینیوم هرمزگان- خیبر خرم آباد-ساعت14:15-ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس هرمزگان
ایرانجوان بوشهر -     مس کرمان-ساعت14:15-ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان -    پاس همدان-ساعت14:30-ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان خوزستان
هفته بیست و پنجم دوشنبه 19/11/94
آلومینیوم اراک -  گل گهر سیجان -ساعت   14-ورزشگاه امام خمینی اراک مرکزی
پاس همدان  -   نساجی مازندران  -ساعت   14 -ورزشگاه قدس همدان
فولاد یزد –      آلومینیوم هرمزگان -ساعت 14-ورزشگاه شهید نصیری یزد
پیکان تهران -       پارسه تهران -ساعت 14-ورزشگاه شهدا   شهرقدس تهران
خیبر خرم آباد  -   گیتی پسند اصفهان-ساعت 14 -ورزشگاه تختی خرم آباد لرستان
داماش گیلان - فجر سپاسی شیراز  -ساعت 14 -ورزشگاه شهید عضدی رشت گیلان
خونه به خونه بابل - ماشین سازی تبریز –ساعت14-ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل مازندران
شهرداری اردبیل-  ایرانجوان بوشهر-ساعت 14 -ورزشگاه تختی اردبیل
مس کرمان -      نفت مسجد سلیمان-ساعت 14-ورزشگاه امام علی کرمان
صنعت نفت آبادان -  مس رفسنجان  -ساعت     14:30 -ورزشگاه تختی آبادان خوزستان
هفته بیست و ششم یکشنبه25/11/94
خیبر خرم آباد- فولاد یزد-ساعت 14:15 -ورزشگاه تختی خرم آباد لرستان
گیتی پسند اصفهان -فجر سپاسی شیراز-ساعت   14:15 -ورزشگاه آرارات اصفهان
مس رفسنجان-    خونه به خونه بابل -ساعت 14:15 -ورزشگاه شهدا رفسنجان کرمان
گل گهر سیرجان -    صنعت نفت آبادان-ساعت 14:15 -ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان کرمان
پارسه تهران -    پاس همدان-ساعت 14:15 -ورزشگاه صنایع دفاع تهران
نساجی مازندران  -    مس کرمان -ساعت 14:15 -ورزشگاه شهید وطنی  قائم شهرمازندران
ماشین سازی تبریز-    پیکان تهران-ساعت 14:15 -ورزشگاه تختی تبریز آ. شرقی
آلومینیوم هرمزگان-  آلومینیوم اراک-ساعت 14:30 -ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس هرمزگان
ایرانجوان بوشهر -       داماش گیلان-ساعت 14:45-ورزشگاه شهید بهشتی  بوشهر
نفت مسجد سلیمان -    شهرداری اردبیل-ساعت  14:45-ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
هفته بیست و هفتم شنبه1/12/94
فولاد یزد –       گیتی پسند اصفهان-ساعت  14:30 -ورزشگاه شهید نصیری یزد
پیکان تهران -  مس رفسنجان     -ساعت   14:30-ورزشگاه شهدا  شهرقدس تهران
خونه به خونه بابل -  گل گهر سیجان    14:30 -ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل مازندران
شهرداری اردبیل-   نساجی مازندران   -ساعت  14:30 -ورزشگاه تختی اردبیل
آلومینیوم اراک -   خیبر خرم آباد  -ساعت 14:30-ورزشگاه امام خمینی اراک  مرکزی
پاس همدان  -    ماشین سازی تبریز-ساعت 14:30 -ورزشگاه قدس همدان  همدان
فجر سپاسی شیراز  - ایرانجوان بوشهر-ساعت 14:30 -ورزشگاه حافظیه  شیراز فارس
داماش گیلان -  نفت مسجد سلیمان-ساعت 14:30 -ورزشگاه شهید عضدی رشت گیلان
مس کرمان -       پارسه تهران-ساعت 14:30 -ورزشگاه امام علی کرمان
صنعت نفت آبادان -   آلومینیوم هرمزگان-ساعت15 -ورزشگاه تختی آبادان خوزستان
هفته بیست و هشتم جمعه 7/12/94
گل گهر سیرجان -     پیکان تهران-ساعت 14:45 -ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان کرمان
مس رفسنجان-     پاس همدان -ساعت 14:45 -ورزشگاه شهدا رفسنجان کرمان
پارسه تهران -     شهرداری اردبیل -ساعت  14:45 -ورزشگاه صنایع دفاع تهران
خیبر خرم آباد-  صنعت نفت آبادان-ساعت 14:45 -ورزشگاه تختی خرم آباد لرستان
گیتی پسند اصفهان - ایرانجوان بوشهر -ساعت 14:45 -ورزشگاه آرارات اصفهان
نساجی مازندران  -     داماش گیلان-ساعت 14:45 -ورزشگاه شهید وطنی قائم شهرمازندران
آلومینیوم اراک- فولاد یزد-ساعت 14:45-ورزشگاه امام خمینی اراک مرکزی
ماشین سازی تبریز-     مس کرمان-ساعت 14:45 -ورزشگاه تختی تبریز آ. شرقی
آلومینیوم هرمزگان-   خونه به خونه بابل-ساعت 15-ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس هرمزگان
نفت مسجد سلیمان -  فجر سپاسی شیراز -ساعت 15:15 -ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394

به گزارش کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته هجدم تا سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور فصل 95-94 را اعلام کرد.

 

هفته هجدهم

دوشنبه 16/9/94
پاس همدان  -   گیتی پسند اصفهان -ساعت14-ورزشگاه قدس همدان
مس رفسنجان – ماشین سازی تبریز-ساعت 14-ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان
خیبر خرم آباد -  نفت مسجد سلیمان-ساعت14-ورزشگاه تختی خرم آباد لرستان
گل گهر سیرجان -   پارسه تهران -ساعت14-ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان کرمان
فولاد یزد -  ایرانجوان بوشهر-ساعت 14 -ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه بابل -      شهرداری اردبیل -ساعت  14-ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل مازندران
آلومینیوم اراک -      فجر سپاسی شیراز -ساعت   14-ورزشگاه امام خمینی اراک مرکزی
پیکان تهران  -      مس کرمان  -ساعت 14- ورزشگاه شهدا شهر قدس تهران
آلومینیوم هرمزگان -  نساجی مازندران -ساعت    14:15  خلیج فارس بندرعباس هرمزگان
صنعت نفت آبادان -  داماش گیلان   -ساعت        14:30-ورزشگاه تختی آبادان خوزستان
هفته نوزدهم

یکشنبه 22/9/94
مس کرمان -  پاس همدان -ساعت14 -ورزشگاه نوزدهم امام علی کرمان
نفت مسجد سلیمان -  فولاد یزد-ساعت 14:15-ورزشگاه نوزدهم شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

سه شنبه 24/9/94
داماش گیلان –  خونه به خونه بابل-ساعت14-ورزشگاه شهید عضدی  رشت  گیلان
ماشین سازی تبریز-گل گهر سیرجان-ساعت14-ورزشگاه تختی تبریز
فجر سپاسی شیراز   -  صنعت نفت آبادان -ساعت 14-ورزشگاه حافظیه شیراز  فارس 
نساجی مازندران -   خیبر خرم آباد-ساعت14-ورزشگاه شهید وطنی قائم شهرمازندران
گیتی پسند اصفهان -  مس رفسنجان -ساعت14-ورزشگاه آرارات اصفهان
شهرداری اردبیل  -     پیکان تهران-ساعت14-ورزشگاه تختی اردبیل 
پارسه تهران -      آلومینیوم هرمزگان-ساعت14-ورزشگاه صنایع دفاع تهران
ایرانجوان بوشهر -     آلومینیوم اراک-ساعت 14:15 -ورزشگاه شهید بهشتی  بوشهر


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1394
http://uupload.ir/files/e2a4_1899621_img_6352.jpg

ادامه مطلب
نویسنده : amin 339 تاریخ : سه شنبه 19 آبان 1394

زردپوشان فجر در حالی گام به سیرجان گذاشته بودند که تعداد زیادی مصدوم و محروم را در ترکیب خود نداشتند و به اندازه انگشتان دست جای خالی در ترکیب داشتند

زردپوشان در چمن مصنوعی گل گهر، خیلی خوب حساب شده و زیبا بازی کردند و مقابل تیم فیزیکی سیرجانی با تلاش فراوانی که داشتند با خلق موقعیت های زیاد سوار بر بازی بودند

دروازه بان گل گهر ستاره بازی بود و توانست موقعیت های زیادی از حریف زردپوش بگیرد. دو تیم در حالی در پایان 90 دقیبه به تساوی صفر بر صفر رسیدند که از ده بازی انجام شده شش بازی دیگر حساس گروه هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده بود

پیکان، خونه به خونه و مس حریفان فجر در صدر جدول همگی در بازی های این هفته مساوی کردند تا فجری ها که با بحران مصدومیت روبرو بودند با تساوی با ارزشی که مقابل گل گهر به دست آوردند در همان مکان دوم بماند

پیکان در آبادان با نفت به تساوی دو بر دو رسید. خونه به خونه در بابل با گیتی پسند یک بر یک مساوی شد و مس در یزد با تیم قعرنشین فولاد صفر بر صفر مساوی کرد. در پایان بازی های این هفته پیکان صدرنشین است و بیست و نه امتیاز دارد و فجر با همین تعداد امتیاز به دلیل گل زده کمتر دوم است


مدیرعامل پر تلاش فجر پس از بازی دیروز گفت: فجر در تمام رده ها در کشور به دنبال افتخارآفرینی است. قنبری گفت: بازیکنان تلاش زیادی می کردند تیم ما در حالی در مکان دوم قرار دارد که فقط در تعداد گل زده پیکان را جلوتر از خود می بیند

قنبری با بیان این که مشکلات مالی در تمام تیم ها وجود دارد گفت: ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا شرایط را طوری فراهم کنیم که در نهایت باعث سربلندی فوتبال فارس شویم

وی در ادامه تاکید کرد: ما یکی از معدود تیم هایی هستیم که در رده های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسال در لیگ کشور حضور قدرتمندانه و فعال داریم

مدیرعامل فجرسپاسی در ادامه تاکید کرد: مجموعه فجر در تمام رده ها با قدرت به حرکت خود ادامه خواهد داد تا باز هم افتخارآفرین باشد


ادامه مطلب
نویسنده : حسین جعفری تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394
گل گهر سیرجان 0..... 0 فجر شهید سپاسی
تیم فجر شهید سپاسی در هفته چهاردهم در برابر تیم گل گهر سیرجان متوقف شد.
  فجر که در بازیهای قبلی خود در برابر تیم ماشین سازی تبریز تن به شکست و در مقابل تیم مس رفسنجان  تن به مساوی داده بود یک بار دیگر هم در مقابل گل گهر سیرجان با تنیجه صفر بر صفر متوقف شد تا نتواند طعم پیروزی را بچشد و کماکان با ۲۹ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم پیکان جایگاه دوم را در اختیار دارد. همچنین تیمهای مدعی هم در این دیدارها نتوانستند امتیازات لازم را کسب کنند . 


ادامه مطلب
نویسنده : amin 339 تاریخ : یکشنبه 17 آبان 1394
علی کلانتری سرمربی تیم فجر شهید سپاسی در ارتباط با بازی تیمش برابر گل گهر سیرجان اظهار داشت: بازی سختی پیش رو داریم و قطعاً در این دیدار سخت ما به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز هستیم و هرگز برای تساوی به سیرجان نخواهیم رفت! 

کلانتری گفت: تیم گل گهر در شرایط خوبی بسر نمی برد، این تیم علی رغم هزینه های خوبی که مدیران آن انجام داده اند در جدول شرایط مناسبی ندارد و از سوی مدیران به کادر فنی و بازیکنان هشدار داده اند که این بازی را باید پیروز گردند و از همین رو برابر ما با تمام توان بازی خواهند کرد


وی بیان داشت: بازی در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود و یاران گل گهر بازی فیزیکی و درگیرانه انجام می دهند و با توجه به این که هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند قطعاً بازی زیبایی شاهد خواهیم بود و تماشاگران از این بازی لذت خواهند برد


کلانتری افزود: متاسفانه در کنار پنج بازیکن مصدوم قبلی، سه بازیکن اصلی تیم مهدی کریمیان، ابراهیم صالحی و رضا مرادی نیز دچار مصدومیت شدند که به این بازی قطعاً نمی رسند و این برای تیم ما مشکل خواهد بود اما سعی کرده ایم با استفاده از بازیکنان خوب و جوان دیگر خلاء آنان را پر کنیم و توکل به خدا داریم و امیدواریم که بچه ها در این بازی سخت به خوبی آن چه را به آنان گفته ایم در زمین مسابقه پیدا کرده و پیروز میدان شوند


سرمربی تیم فجر با اشاره به مشکلات عدیده مالی تیم اظهار کرد: در فصل جاری شرایط جذب بازیکن با مساعدت مدیریت باشگاه بسیار خوب بوده و تیم نیز در کسب نتیجه عملکرد خوبی داشته است و قطعاً کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش خود را برای کسب نتایج بهتر انجام خواهند داد و هیچ کوتاهی در کار نخواهد بود، اما متاسفانه شرایط مالی باشگاه بد است و نیازمند حمایت بیشتر مسئولین هستیم


وی عنوان نمود: در هفته گذشته مقداری پول از طرف اداره ورزش و جوانان و مسئولین باشگاه به تیم تزریق شد که توانستیم درصدی از حق و حقوق بازیکنان را پرداخت کنیم که هر چند ناچیز اما خوب و ما ممنون عزیزان دلسوز و زحمتکش هستیم و این پول که تزریق شد یک مسکن بود و امیدواریم که با تلاش مسئولین استان و مسئولین باشگاه به زودی مشکلات مالی مرتفع شود تا بازیکنان بدون دغدغه مالی در شرایط روحی مناسب در جدال با رقبا به پیروزی دست یابند


وی در پایان گفت: هر چند بازی سختی را پیش رو داریم و قطعاً حریف نیز در مقابل ما با تمام توان بازی خواهد کرد اما ما برای تیم هایی که تدافعی بازی می کنند برنامه تاکتیکی داریم و انشاءا... با بردی که برابر سیرجان به دست خواهیم آورد صدر جدول را از پیکان که آن ها نیز بازی سختی دارند پس خواهیم گرفت و امیدوارم که در فصل جاری مسئولین در تماس با فدراسیون سعی کنند تا برخی از تیم با سوءاستفاده از بنیه مالی خوب در نتیجه گیری و تغییر نتایج خارج از مستطیل سیر تاثیرگذار نباشند و هر تیمی که حقش باشد در پایان لیگ به لیگ برتر صعود کند.


ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات