بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : amin 339 تاریخ : پنجشنبه 7 آبان 1394
اختصاصی / محمدرضا اکبریان دیروز قاضی بازی ماشین سازی تبریز و فجرسپاسی بود که این دیدار با شکست زردپوشان همراه شد.

در سال های گذشته تقریبا در هر بازی که این داور کرجی برای بازی های فجر قضاوت کرده زردپوشان با مشکل مواجه شدند و پیروز از زمین خارج نشدند.
از بازی هایی که این داور برای فجر قضاوت کرده به بازی با نفت تهران در لیگ برتر در اولین بازی فصل 92-93 که با شکست و یک اخراجی همراه شد یا بازی با پرسپولیس در آزادی همان فصل که باز هم فجر شکست خورد و همچنین بازی با فولاد خوزستان و بازی رفت با پیکان در پلی آف رفت دو سال گذشته اشاره کرد.

ادامه مطلب
نویسنده : amin 339 تاریخ : پنجشنبه 7 آبان 1394
دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز ساعت 15 در ورزشگاه تختی تبریز برگزار گردید که در پایان ماشین سازی با نتیجه دو بر یک اولین شکست تیم صدرنشین را به این تیم تحمیل کرد.


گلهای ماشین سازی را امین قاسمی نژاد در دقیقه 51 و اکبر آفاقی در دقیقه 90+3 به ثمر رساندند و تک گل تیم میهمان نیز در ‏دقیقه 41 بازی توسط ابراهیم صالحی به ثمر رسید.‏
قضاوت این دیدار را محمد رضا اکبریان با کمک های حسن طوماری و سید یعقوب حجتی ب عهده دارند. داور این دیدار رامتین ‏سلیمان زاده و سیدحمد حسینی از فجر شهید سپاسی شیراز و وحید فارغ، ایمان رئیسی نسب را با یک کارت و جعفر برزگر را با دو کارت زرد ‏جریمه کرد که موجب اخراج این بازیکن شد. ‏

شرح گل ها: ‏
در دقیقه 51 بازی ابراهیم صالحی با استفاده از اشتباه مهدی محمد پور مدافع ماشین سازی که توپ را به قصد گرفتن دروازه بان ول ‏کرده بود، نهایت استفاده را کرد و اولین گل دیدار را با فرصت باد آورده ای و با شوت بغل پای آرامی به ثمر رساند. ‏

در نیمه دوم برنامه‌های نادر دست‌نشان جواب داد و تیم ماشین سازی که به حملات خود افزوده بود توانست توسط امین قاسم‌نژاد ‏در دقیقه 51 گل تساوی را به ثمر رساند.‏
بازیکنان فجر سپاسی که به نتیجه مساوی راضی بودند از دقیقه 80 بازی به بازی دفاعی و بسته روی آوردند و در مقابل ماشین ‏سازان که نمی خواستند نتیجه مساوی در خانه را دوباره تکرار نمایند به دامنه حملات خود افزودند و نهایتاً اکبر آفاقی بازیکن ‏تعویضی ماشین سازی توانست در دقیقه 93 با ضربه سر گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.‏

با این پیروزی ماشین سازی علاوه بر اینکه اولین شکست تیم صدر نشین را به این تیم دیکته کرد، به تیمی دو گل زد که از 11 ‏بازی گذشته خود تنها چهار گل خورده در کارنامه داشت. با این برد ماشین سازی 18 امتیازی شده و در رده هفتم جدول قرار گرفت و تیم فجر سپاسی شیراز هم با پیکان هم امتیاز شده و بدلیل تفاضل به رده دوم جدول سقوط کرد.‏

اسامی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:‏
پیمان شاملو، وحید فارغ (فرزاد محمدی)، علی جراح کار، مهدی محمدپور، امین قاسمی نژاد، افشین دانشیانر، حسین دوستدار، محمد ‏فتحی، ایمان رئیسی نصب (اکبر آفاقی)، کمال الدین نیکخو (پویا سیف پناهی)،  جعفر برزگر – سرمربی: نادر دست نشان - ‏سرپرست: سید محمد علوی

اسامی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز:‏
محمد صالح خلیل آزاد، رامتین سلیمان زاده، سید احمد حیات منش، رضا مرادی (78- وفا هخامنش)، سید محمد حسینی، ایمان باصفا، ‏مسعود ریگی، مهدی کریمیان (94 - رضا طاهری)، ابراهیم صالحی، علی غلامرضا پور (70 - علی مصلی نژاد)، میلاد ‏صارمی،
سرمربی: علی اصغر کلانتری، سرپرست: مصطفی شاهینی

ادامه مطلب
نویسنده : حسین جعفری تاریخ : چهارشنبه 6 آبان 1394
ماشین سازی ۲.  ۱    فجر 

فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوازدهم در برابر تیم ماشین سازی تبریز قرار گرفت و با نتیجه دو بر یک مغلوب این تیم شد و اولین باخت را متحمل شد.
فجر با این باخت با تیم پیکان هم امتیاز شد و در رده دوم جدول قرار گرفت  . تیمهای تعقیب کننده فجر هم همانند تیمهای خونه به خونه و مس کرمان نتوانستند امتیاز  خوبی رو  در این مسابقه کسب کنند .
تک گل فجر  در این دیدار ابراهیم صالحی در دقیقه ۴۱ بازی .
گلهای تیم ماشین سازی هم امین قاسمی نژاد در دقیقه ۵۱ و اکبر آفاق در دقیقه ۹۳ .

ادامه مطلب
نویسنده : amin 339 تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1394

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز صدرنشینی لیگ یک را با کسب سه امتیاز در تبریز ادامه خواهد داد.

 علی‌اصغر کلانتری با اشاره به اینکه بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز مشکل خواهد بود تأکید کرد: بازی‌های لیگ دسته یک هر هفته سخت‌تر از گذشته می‌شود اما زمانی که برای موفقیت تلاش می‌کنید نباید به فکر سختی باشید.

وی تصریح کرد: شناخت کاملی از ماشین‌سازی تبریز داریم و سعی خواهیم کرد که فوتبال خود را به این تیم دیکته کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: در مقابل پارسه تهران بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم اما شرایط بازی در مقابل ماشین‌سازی تبریز متفاوت است و باید تلاش و دقت بیشتری داشته باشیم.

کلانتری یادآور شد: تا این هفته از لیگ سعی کردیم از تمامی بازی‌های خارج از خانه با نتیجه خارج شویم و تلاش می‌کنیم این روش ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فجر شهید سپاسی باروحیه بالا تنها به فکر حفظ صدر جدول هستند، گفت: نگه‌داشتن صدر جدول در لیگ یک با این تعداد تیم و بازی بسیار سخت است اما بازیکنان فجر سپاسی شیراز با تمام توان برای این مهم تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تأکید کرد: طی چند هفته گذشته ازلحاظ روحی بر روی بازیکنان کارکردیم تا بتوانیم استرس ناشی از حفظ کردن صدر جدول را از بین ببریم.

کلانتری با اشاره به اینکه مشکلات مالی تیم با حمایت مدیران باشگاه در حال برطرف شدن است، گفت: همگان برای رفع مشکلات مالی باشگاه تلاش می‌کنند که در این مسیر مسئولان استان نیز باید با همدلی و اتحاد کمک کنند که این تیم با لیگ برتر فوتبال صعود کند.

وی تصریح کرد: از بازیکنان تیم باید تشکر کنم که با کمترین مبلغ دریافتی و بودن هیچ‌گونه شکایتی تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز رسیدن به موفقیت را اولویت اول بازیکنان فجر دانست و تأکید کرد: صعود به لیگ برتر برای تیم فجر اولویت است اما برای رسیدن به این مهم باید تمامی مسئولان استان فارس حمایت کنند زیرا راه سخت و دشواری در پیش داریم.


دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و ماشین‌سازی تبریز بعدازظهر چهارشنبه در شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

ادامه مطلب
نویسنده : حسین جعفری تاریخ : جمعه 1 آبان 1394

فجر در هفته دوازدهم به مصاف تیم ماشین سازی تبریزمیرود که این تیم با سه برد ، شش مساوی و دو باخت با تفاضل گل بهتر  در رده ششم جدول قرار گرفته است. 
فجر در این بازی مهمان بود و بازی سختی را در برابر تیم تبریزی خواهد داشت . تیم تبریزی هم در این بازی  به دنبال چهارمین برد خود و صعود به پله های بالایی جدول . این تیم در بازی قبلی خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب داماش گیلان شد و بر عکس فجر در یک بازی خوب توانست دو بر صفر از صد تیم پارسه بگذرد . فجر با این برد میتواند جایگاه خود را در جدول مستحکم و همچنان صدر نشین باقی بماند.

ادامه مطلب
نویسنده : amin 339 تاریخ : جمعه 1 آبان 1394

مسعود ریگی هافبک تیم فجرسپاسی درمورد این فصل و نتایج خوب تیم فجرسپاسی به خبرنگار "دی اسپورت" گفت: خدا را شکر نتایج خوبی که بدست آوردیم به دلیل این است که همه تیم واقعا یک دل هستند و آقای کلانتری به خوبی از همه بازیکنان استفاده میکند ما به خوبی تیمهای مقابلمان را آنالیز میکنیم و با آمادگی کامل وارد زمین میشویم.


بازیکن سابق تیم ملی امید در مورد وضعیت نابسامان اقتصادی فجر در این فصل گفت: متاسفانه مشکلات مالی تا حدودی در تیم ما کلیشه ای شده است و صدای سرمربی تیم به گوش هیچکس نمیرسد و من هم اگر در این مورد صحبت کنم حرفهایم تکراری خواهد بود پس بنابراین بهتر است در این مورد صحبتی نکنم من هم مثل بقیه بازیکنان و کادر فنی امیدوارم مشکلات حل شود.


ریگی در پایان خاطر نشان کرد: مطمئن باشید اگر مشکلات مالی تیم حل شود و واقعا به 70% گفته هایشان عمل کنند تیم ما از این شرایطی که هست خیلی بهتر خواهد شد و با اینکه خیلی زود است که در مورد صعود صحبتی کنیم اما با حمایتشان انشالله صعود خواهیم کرد.


ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات