بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : amin 339 تاریخ : دوشنبه 14 دی 1394

در دومین اردوی تیم‌ملی نیروهای مسلح که غایبان سرشناسی چون بختیار رحمانی، آرش افشین، شجاع خلیل‌زاده، شهاب کرمی، حسین ماهینی، سینا عشوری، احمد عبدالله‌زاده، میثم کریمی، عباس عسگری، سیدحسین حسینی، صادق محرمی و علی حمودی داشت. این درحالی است که باشگاه فجرسپاسی در آستانه آغاز نیم فصل دوم لیگ یک تمام بازیکنان دعوت شده را در اختیار تیم ملی نیروهای مسلح قرار داده است.بازیکنان از ساعت 15 دیروز تمرین خود را در زمین تیم‌های ملی برگزار کردند.


شما می توانید در ادامه تصاویر تمرین را مشاهده فرمائید...


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394
http://s3.picofile.com/file/8231368934/sarbaz_time_meli.jpg

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : جمعه 11 دی 1394
 علی روزبهانی سرمربی تیم ملی نیروهای مسلح اسامی بازیکنان دومین مرحله اردو این تیم را اعلام کرد.
 علی روزبهانی سرمربی تیم ملی نیرو های مسلح 37 بازیکن را به دومین اردوی تیم ملی نیروهای مسلح دعوت کرد. اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:
 
شجاع خلیل زاده -سینا عشوری-علی حمودی -احمد عبدالله زاده-سروش رفیعی-بختیار رحمانی(تراکتور سازی) -آرش افشین-صادق محرمی -حسین ماهینی -شهاب کرمی-سید حسین حسینی - امین جهان کهن(ملوان) - میثم کریمی -سجاد حیدری-عباس عسکری-امیر شرفی -علیرضا ابراهیمی(نیروی زمینی) -احمد حسن زاده-میلاد شیخی سلیمانی -مهدی صدقیان-وفا هخامنش - ایمان سلیمی-سید محمد حسینی -احمد جعفری -میلاد صارمی -سروش سعیدی - ایمان باصفا-مهدی کریمیان-ابراهیم صالحی -مهدی چاه کوتاه زاده -علی غلام رضایی -علی مصلی نژاد -بابک عبدالله زاده (فجر شهید سپاسی) -یامین فلاح-محمد رضا احمدی -امید سلطانی -فریور محبی (مقاومت).

محل اردو کمپ تیم ملی فوتبال می باشد، فردا شنبه ساعت ١٧ بازیکنان باید خود را به کادرفنی معرفی کنند.
یکشنبه در دو نوبت صبح و عصر اردو ادامه دارد و پس از صرف شام به اتمام می رسد.

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : جمعه 11 دی 1394
http://s3.picofile.com/file/8231010726/36771.jpg
رامتین سلیمان زاده پس از اینکه دوره خدمت سربازی اش در نیم فصل اول به اتمام رسیده بود،و برای بازی با خونه به خونه رضایت خود را از باشگاه سابق خود استقلال خوزستان برای این بازی گرفته بود پس از اینکه مسئولین باشگاه برای تمدید قراردادش برای ادامه فصل هیچ تماسی با او نداشتند برخلاف میل قلبی خود به تیم پیکان تهران جدی ترین رقیب فجرسپاسی در لیگ یک برای صعود به لیگ برتر پیوست.
    قبل از این سعید قزل نیز مدافع سابق فجرسپاسی به پیکان تهران رفته بود،باشگاه پیکان تهران مهاجم تیم سایپا تهران رضا نوروزی را نیز به خدمت گرفته است.


ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : جمعه 11 دی 1394
تمرینات فجرسپاسی که قرار بود دیروز پنج شنبه صبح برای آمادگی شروع نیم فصل دوم لیگ یک آغاز شود.بدلیل بدقولی مسئولین نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان به تعطیلی کشیده شد.و قرار شد شنبه در جلسه ای تکلیف مشکلات مالی فجرسپاسی در جلسه ای بین مسئولین بررسی شود.

ادامه مطلب
نویسنده : علی حیدری تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394
http://s3.picofile.com/file/8230721418/FAJR222.jpg
تیم فجرشهید سپاسی پس از این اینکه فصل گذشته در صعود به لیگ برتر ناکام ماند و بار رتبه دور از انتظار پنجمی کار خود را به پایان رساند.در قبل ازآغاز لیگ یک با انگیزه بیشتری با سرمربیگری دوباره علی اصغرکلانتری شروع به کار کرد.فجرسپاسی با جذب بازیکنان سرباز لیگ برتری و لیگ یکی به همراه بازیکنان خوب فصل قبل خود تیمی آماده برای مسابقات طاقت فرسا لیگ یک مهیا کرد هرچند که در خروجی هایش بازیکنان خوبی مانند فرشید اسماعیلی،شهرام گودرزی و سید محمدرضا حسینی را از دست داد.در بازیکنان شاخصی که به فجرسپاسی پیوستند می توان به مهدی کریمیان،احمد حسن زاده،فرهاد سالاری پور اشاره کرد که سابقه زیادی در بازیهای لیگ برتر ایران داشتند.
شروع دور از انتظار
بازی اول فجرسپاسی در خانه تیمی بود که سهمیه تیم هم استانی اش بهمن را به این تیم فروخته بودند.خونه به خونه هم که قبل از لیگ یک با میثاقیان و بازیکنان خوب، تیم مدعی به شمار میرفت.فجرسپاسی در یک نمایش قابل توجه این تیم را در خانه اش با نتیجه 2بر0 شکست داد و خط نشان بزرگی برای بقیه تیمهای لیگ یکی کشید.
خط دفاع ویژه
فجرسپاسی با تکیه بر بازیکنان با تجربه خود در خط دفاع و دروازه یک آمار فوق العاده خوب را ثبت کرند و تا هفته یازدهم با 4 گل خورده و 8 کلین شیت یکی از بهترین خط دفاعی های تاریخ لیگ یک را ثبت کردند.
نقش مهم وقت های اضافه
بازیهای زیادی از فجرسپاسی در نیم فصل اول در دقایق پایانی نتیجه اش تغییر کرد.اولین بار در دقیقه 90 فجر بازی برده را مقابل پاس همدان را با تساوی عوض کرد،بازی با شهرداری اردبیل در دقایق پایانی بازی برده را مقابل تیم 9 نفره را مساوی کرد.بازی نفت مسجدسلیمان در ثانیه های پایانی در زمانی که داور میخواست سوت پایان بازی را بزند گل پیروزی را به ثمر رساند جایی که سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت فجر به ما نشان داد بازی فوتبال بیش از نود دقیقه است،بازی با ماشین سازی فجرسپاسی در دقیقه 92 گل خورد و اولین شکستش در لیگ یک رقم خورد،در بازی آلومینیم هرمزگان در دقیقه 91 با گل احمد حسن زاده پیروز شد.بازی فجر و خونه به خونه که اولین بازی دور برگشت فجر بود با گل در وقت اضافه همراه بود که نشان می دهد بازیهای فجر در دقایق پایانی از اهمیت خاصی برخوردار است.
بهترین عملکرد در خانه
فجر در بازیهای خانگی با 4 گل خورده در 11 بازی رکورد خوبی به ثبت رساند.اکثر تیمهایی که مقابل فجرسپاسی در شیراز بازی می کنند با بازی بسته خود مشکلات زیادی برای فجر ایجاد کرده بودند.فجر در 11بازی خود در شیراز 7 پیروزی کسب کرد.
گل های بیشتر در بیرون از خانه
فجرسپاسی با 13 گل در بیرون از خانه نسبت به 11 گل در خانه در بازیهای خارج از خانه با وجود عدم بازی بسته و تدافعی حریفان گل های بیشتری را به ثمر رسانده است.در چهار بازی مقابل نساجی،خونه به خونه،ایرانجوان بوشهر،خیبر خرم آباد پیروز شده است.و در مقابل پاس همدان،آلومینیم اراک،شهرداری اردبیل،گل گهرسیرجان متوقف شده است.و در مقابل ماشین سازی شکست خورده است.نکته جالب اینست که فجر هیچگاه در نیم فصل در بیرون از خانه گل اول را نخورده است.
بهترین گلزن
ابراهیم صالحی و مهدی چاه کوتاه زاده مهاجمین بوشهری فجرسپاسی  با 6 و 4 گل زده بهترین مهاجمین فجر هستند.
بهترین دروازه بان
صالح خلیل آزاد با 11 کلین شیت در 14 بازی و تنها 6 گل خورده بهترین دروازه بان لیگ یک به شمار می رود.البته نباید از خط دفاع قدرتمند فجرسپاسی چشم پوشی کرد با حضور بازیکنان خوبی مثل رامتین سلیمان زاده و سید احمد حیات منش.فجر در این فصل از 3 گلر مختلف استفاده کرد.البته این کار در فجرسپاسی عادی است چون که در فصل قبل از 4 گلر مختلف در طول فصل استفاده کرد.
استفاده از 28 بازیکن
فجرسپاسی در طول فصل از 28 بازیکن در پست های مختلف استفاده کرده است از حیث دقایق بازی رامتین سلیمان زاده مدافع فجر بیشترین دقایق در ترکیبب فجرسپاسی حضور داشته است.


ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات