بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : علی حیدری تاریخ : سه شنبه 6 بهمن 1394
 جدال بالانشینان لیگ دسته اول کشور با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا از مساوی تیم‌های مس کرمان و سپاسی سایر تیم‌ها خوشحال شوند.
سه‌شنبه ششم بهمن 1394/ورزشگاه باهنر کرمان/ هفته‌ی بیست و سوم لیگ دسته اول کشور
تماشاگر: 1000 نفر
داور: پیروز سیف‌الله‌پور، مهدی عالیقدر، حافظ عظیمی
اخطار: زنده‌روح، حسین‌خانی(مس)صالحی (سپاسی)
اخراج:کاظمیان(مس)
مس کرمان: کوروش ملکی، عبدالله حسینی، هادی رکابی، عباس کاظمیان، بهنام داداش‌وند، فرزاد حسین‌خانی، احمد زنده‌روح، علی مرزبان(احسان پورشیخعلی 67) میلاد پورصف‌شکن( میلاد جعفری 73) کیوان امرایی، سعید دقیقی(سعید صادقی 86)مربی: وینگو بگوویچ

فجر سپاسی: صالح خلیل‌زاده، ایمان سلیمی، سروش سعیدی، وفا هخامنشی، حمید حسینی، احمد جعفری، مسعود ریگی، مهدی کریمیان(ایمان باصفا 90) ابراهیم صالحی (علی مصلی‌نژاد 92) بابک عبدالله‌زاده(علی فتحیان 80) علی غلامرضا‌پور، سرمربی:علی اصغر کلانتری

از همان ابتدای بازی مشخص بود که حساسیت بالای بازی به واسطه‌ی جایگاه دو تیم، سبب شده است که بازی با احتیاط از سوی هر دو تیم آغاز شود. با این حال برتری تیم مس در زمین قابل احساس بود و تیم مس در زمین مسلط‌تر نشان می‌داد.

در دقیقه‌ی 20 بازی می‌توانست جریان بازی به طور کلی تغییر پیدا کند زمانی که کیوان امرایی این موقعیت را پیدا کرد که در یک موقعیت تک به تک به گل برسد. اما مهاجم مس توپ را به پای دروازه‌بان حریف زد تا گل مس شکل نگیرد.

در دقیقه‌ی 30 بازی بازهم مس می‌توانست به گل برسد که سانتر دیدنی زنده‌روح به سعید دقیقی رسید اما ضربه‌ی سر او آنقدر جاندار نبود که از خط دروازه‌ی حریف عبور کند.

نیمه‌ی اول کم افت و خیز دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه‌ی دوم بازی به مراتب سرعت بیشتری گرفت.

این نیمه بازهم با حملات تیم مس آغاز شد و سعید دقیقی در دقیقه‌ی 47 می‌توانست مس را پیش بی‌اندازد اما موقعیت تک به تک او نیز به کرنر رفت تا مس در حسرت گل باقی بماند.

در این نیمه که تحرک هر دو تیم بیشتر شده بود، تیم سپاسی نیز در دقایقی از بازی جلو کشید و در دقیقه‌ی 54 با شوتی از راه دور دروازه‌ی مس را تهدید کرد که ملکی توپ را دفع کرد.

در دقیقه‌ی 57 بازهم ملکی بود که موفق شد شوت عبدالله‌زاده را دفع کند تا سپاسی نیز از معدود موقعیت‌های خود حاصلی نبرد.

در 15 دقیقه‌ی پایانی بازهم تیم مس بود که در زمین سپاسی خیمه زد و می‌توانست با ضربه‌ی سر حسینی به گل برسد که بازهم با درخشش دروازه‌بان سپاسی به گل نرسید. دقیقی هم با ضربه‌ی سر شانس خود را برای رسیدن به گل امتحان کرد که این موقعیت هم به کرنر رفت تا بازی بدون به ثمر نشستن موقعیت‌های گل با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در پایان بازی داور مسابقه به علت اعتراضی که عباس کاظمیان به داوری داشت، بعد از کشیدن سوت پایان بازی به این بازیکن مس کارت قرمز نشان داد تا او را از بازی بعد محروم کند.

در پایان بازی‌های این هفته هر سه تیم بالای جدول مساوی کردند تا تیم چهارم جدول یعنی خونه به خونه با پیروزی خود بهترین استفاده را از این موقعیت ببرد.

ادامه مطلب
قوانین ارسال نظر
1. قانون اول
1. قاونو دوم
3. قانون سوم
ارسال نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic