بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : علی حیدری تاریخ : یکشنبه 20 دی 1394
علی اصغر کلانتری سرمربی جوان تیم فجرشهیدسپاسی در گفت و گو با خبرنگار طرفداری اظهار داشت:

     تیم خوب ما کل تعطیلات نیم فصل را از دست داد و من از همین جا اعلام می کنم که هیچ مسئول و هواداری از ما انتظار قهرمانی نداشته باشد.
وی ادامه داد:
    بازی هایی که در نیم فصل اول انجام دادیم نشان دهنده قدرت فوتبال ما بود ولی نه قدرت واقعی ما وشایدهم یکی از دلایل اصلی این موضوع مهم شرایط بد مالی مان از ابتدای فصل می باشد، فصل گذشته ما مستحق صعودبه لیگ برتر بودیم اما متاسفانه به کم تجربگی بازیکنانمان و دستهای پشت پرده باختیم وتنها چیزی که فصل گذشته من رابه این فصل امیدوار کرد نوع بازیمان بود که تیم مان انجام می داد.

سرمربی فجر با اشاره به مشکلات مالی تیمش تصریح کرد:
    ما باتوجه به بی پولی وکمبود بودجه ای که ازابتدای فصل گریبانگیر تیم شده و شرایط بسیار بدی که در نیم فصل سراغ ما آمد خیلی سخت است که بخواهیم باتیم های مدعی و همه رده های خودمان برابری کنیم. بعد از اینکه نیم فصل اول به اتمام رسید وطی جلسات مختلفی که داشتیم قرار  بر این شد تا مشکلات مالی مجموعه حل شود که تا به این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده است مشکلات بسیار داشتیم که شاید برای خیلی از علاقمندان جالب باشد که بدانند ما به غیر از اینکه پولی نداریم تابه بازیکنان خود بدهیم بازیکنان خوبی چون رامتین سلیمان زاده را براحتی از دست دادیم ،چندین بازیکن دیگر هم بابنده جهت گرفتن رضایت نامه صحبت کرده اند ،بازیکنان موردنیازمان را نیز نتوانسیم جذب کنیم ،هزینه رفتن به اردو نداریم و مشکلات بسیار دیگری هم وجود دارد که گفتن آن هیچ دردی را از کسی دوا نمی کند.

کلانتری یاد آور شد:
    بنده بعنوان سرمربی و بازیکنان و کادر فنی تیم تقریبا هفت تا هشت درصد قرارداد خودمان را گرفتیم حالا شما خودتان قضاوت کنید و ببینید بازیکنان باتعصب من که بدون کمترین دریافتی یک نیم فصل مردانه جنگیده و بخاطر نام مقدس شهید سپاسی و هواداران خوبش خودشان را نشان داده حقشان این می باشد؟ الحمداالله 40 امتیاز تا اینجای کار بدست آوردیم واین برای سقوط نکردن کافی است و بنظر می رسد که همین برای حضرات بس باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:
    از همه مسولان سیاسی ، ورزشی و اهالی ورزش و مخصوصا هواداران خوبمان تشکر وقدردانی دارم ولی این را بگویم که بنده برای نیم فصل دوم به هیچ عنوان قول صعود نمی دهم ولی تلاشمان را خواهیم کرد. امیدوارم که در  آینده مشکلات تنها نماینده فارس در لیگ یک برطرف و دوباره فارس صاحب نماینده ای در لیگ برتر  بشود.

ادامه مطلب
قوانین ارسال نظر
1. قانون اول
1. قاونو دوم
3. قانون سوم
ارسال نظرات
آواتار
محسنگفته:
چهارشنبه 30 دی 1394 08:53 ق.ظ

پس بهتره بری اگر ترسیمی مگر نیم فصل اول پول بود یازده تا سرباز تو تیّم ملی ارتش از فجر است هر كسی باید تیّم امسال لیگ برتر است

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات