بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها
نویسنده : علی حیدری تاریخ : سه شنبه 15 دی 1394

http://s6.picofile.com/file/8231729118/kalantari_misaghian.jpg
به گزارش ورزش جوان، اکبر میثاقیان در مکالمه تلفنی با برنامه لیگ یک گفت: تیم خونه به خونه با هزینه شخصی اداره می شود و شور و شعف خوبی در بین مردم بابل و مازندران ایجاد کرده است.

میثاقیان در ادامه افزود: خطّه مازندران سال هاست در لیگ برتر تیم لیگ برتری ندارد و آرزو می کنم هم تیم خونه به خونه و هم نساجی با صعود به لیگ برتر بتوانند مردم این استان را خوشحال کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال کشور بیاندازید در هر تیمی شاهد حضور بازیکنان مازندرانی هستیم و تعداد این بازیکنان قابل شمارش نیست.

سرمربی تیم خونه به خونه در خصوص شرایط فعلی تیمش گفت: تیم خوبی داریم و در حال جذب بازیکنان خوبی نیز هستیم. در حال حاضر در اردوی کیش حضور داریم و تلاش می کنیم روز به روز بهتر شویم.

اکبر میثاقیان در ادامه افزود: در دو بازی گذشته لیگ تمرکز خود را از دست دادیم و با دو شکست مقابل فجر سپاسی و داماش گیلان نتوانستیم به نتیجه لازم دست یابیم. به هر حال فوتبال است و برد و باخت در آن وجود دارد.

در این لحظه مجری برنامه لیگ یک از میثاقیان پرسید با توجه به خریدهای خوب خونه به خونه و حمایت های خوبی که از این تیم می شود آیا به مردم قول لیگ برتری شدن می دهید که در این لحظه میثاقیان پاسخ داد: بنده هر جا رفتم از من صعود به لیگ برتر را می خواستند ولی واقعا حق این شهر داشتن تیم در لیگ برتر است و بنده تمام تلاشم را می کنم تا به این امر مهم دست پیدا کنیم. خدا همیشه به من کمک کرده است و ان شاالله به حق امام رضا این تیم نیز لیگ برتری خواهد شد.

و اما واعظی، مجری برنامه لیگ یک به میثاقیان گفت کارش به سقوطش از برج میلاد نکشد و آیا بابل برج دارد که در این لحظه سرمربی فجر سپاسی با خنده گفت: دریا دارد. میثاقیان نیز در جواب واعظی و کلانتری گفت: خدا را شکر شناگر خوبی هستم و غرق نمی شوم.

سرمربی تیم خونه به خونه در صحبت با سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز گفت: آقای کلانتری استاد بنده می باشد ولی من از یک مصاحبه چند روز قبل ایشان دلخور شدم که گفتند تیم خونه به خونه همینطور دارد می برد و نمی دانیم آنها چطور پیروز می شوند. ایشان طوری صحبت کردند که انگار ما زحمتی نمی کشیم، باشگاه هزینه ای نمی کند، همه ما خوابیدیم و داریم می بریم.

میثاقیان در ادامه افزود: بنده شش الی هفت قهرمانی آورده ام و برای رسیدن به اینجا زحمت کشیدم. ما در شهر شیراز با یک پنالتی دقیقه نودی باختیم و اگر همین اتفاق در بابل می افتاد دوباره آقای کلانتری می فرمودند چرا این تیم اینطوری برد.

وی خاطرنشان کرد: کلانتری مربی جوانی است و فجر سپاسی شیراز یک تیم قوی و ریشه دار است. امیدوارم هر تیمی که مستحق لیگ برتری شدن است به این امر دست یابد و بنده آرزو می کنم این تیم ها از مازندران و شیراز باشند.

در ادامه این برنامه سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز نیز گفت: بنده پس از بازی تیمم مقابل فجر سپاسی نیز اعلام کردم من شاگرد آقای میثاقیان هستم. امکان ندارد ایشان در هر خبرگزاری یا روزنامه ای همچین مصاحبه ای از بنده پیدا کنند. من بعد از مصاحبه با آقای میثاقیان تماس گرفتم ولی گوشی ایشان در دسترس نبود. اگر همچین مصاحبه ای از بنده دیدید بنده در همین جا تکذیب می کنم و اعلام می کنم همچین حرفی نزدم.ان شاالله شما در تیم خونه به خونه موفق باشید.

در این لحظه میثاقیان گفت: شما محبت دارید. باور کنید روا نیست به تیمی که با هزینه شخصی اداره می شود و همه با هم همدل هستند و تلاش می کنند به همین راحتی تهمت زده شود.

کلانتری نیز گفت: همان پنالتی که در بازی با شما برای ما گرفتند بنده گفتم کارشناسان امر باید بگویند پنالتی بوده یا خیر و کارشناس داوری همین برنامه نیز گفت پنالتی بود و خطای نیمه اول نیز پنالتی بود. ولی مسئولین شما مصاحبه کردند و گفتند پنالتی نیست.

سپس سرمربی خونه به خونه مازندران گفت: امیدوارم هم ما و هم شما موفق شویم و به لیگ برتر صعود کنیم.

کلانتری نیز گفت: آقای میثاقیان ما شما دوست داریم.

واعظی نیز پس از دعای اکبر میثاقیان گفت ظاهرا شما پیکان را فاکتور گرفتید که میثاقیان در پاسخ گفت: تهران تیم لیگ برتری زیاد دارد و حق مازندران و فارس است که تیم لیگ برتری داشته باشند.

ادامه مطلب
قوانین ارسال نظر
1. قانون اول
1. قاونو دوم
3. قانون سوم
ارسال نظرات
آواتار
گفته:
چهارشنبه 16 دی 1394 10:24 ق.ظ

اکبر رفت و برگشت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic