تبلیغات
فجرسپاسی مقدس
بازی بعدی

حمایت از ما
بازی قبلی
VS
فجرسپاسی 0 - 0 فجرسپاسی
بازی بعدی
VS
فجرسپاسی Vs فجرسپاسی
ورزشگاه: آزادی
29فروردین
ساعت : 19
لیگ خلیج فارس
نظرسنجی
نتیجه بازی داماش و فجرشهیدسپاسی؟جدول لیگ خلیج فارس
رتبه لوگو نام تیم امتیاز
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
جدول گلزنان
رتبه عکس نام بازیکن گل
1 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
2 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
3 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
4 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
5 فجر سپاسی فجر سپاسی 20
کلیپ ها


تاریخچه باشگاه فجرسپاسی
تاریخچه باشگاه از زبان بنیان گذار باشگاه:
در سال ۱۳۶۶ بعد از اینکه سردار رشید اسلام، حاج عبدالمجید سپاسی در عملیات والفجر ۱۰ به شهادت رسید، به پاس زنده نگه داشتن یاد آن شهید عزیز که خود نیز یک ورزشکار خوب و همچنین یک فوتبالیست علاقمند بود و در همه چیز از جمله تقوا، شجاعت، شهامت و ایثارگری، نمونه‌ای بارز بود، اینجاب جعفر جعفری بر آن شدم تا با خرید امتیاز تیم «بهزاد» که ندر آن زمان در دسته دوم باشگاه‌های شیراز فعالیت داشت، شروع به فعالیت مودیم و با انتخاب بازیکنان مستعد بسیجی، سربازان وظیفه آن مقطع و بعضی از همرزمان شهید، با مجوز فرماندهی وقت لشکر، سردار دلیر اسلام حاج نبی رودکی، تیم شهید سپاسی راه اندازی شد. ولی متاسفانه در آن سال نتوانستیم به دسته اول صعود کنیم. 
در سال ۱۳۶۷ مجددا توسط اینجانب با خرید یک امتیاز دسته اولی به نام «یکتا» که در لیگ دسته اول شیراز حضور داشت، فعالیت تیم در دسته اول باشگاه‌های شیراز دوباره شروع شد و در‌‌ همان سال نائب قهرمان دسته اول باشگاه‌های شیراز شدیم و به لیگ استان ورود کردیم که در آن زمان تیم‌های قدرتمندی همچون برق شیراز، کما، مرصاد، خلیج مرودشت و دیگر تیم‌ها حضور داشتند. 
از سال ۱۳۶۸ چندین سال در لیگ استان حضور داشتیم تا در سال ۷۲- ۷۳ قهرمان لیگ استان شدیم و به زیر گروه منطقه جنوب راه پیدا کردیم. 
بعد از قهرمانی استان، با راهیابی به زیر گروه منطقه جنوب که در آن خواجه عطا بندرعباس و شهرداری کرمان حضور داشتند، به لیگ دسته دوم کشور صعود کردیم. از این زمان با صحبت‌هایی که اینجانب با سردار شریعتی جانشین وقت نیروی زمینی سپاه کردم مقرر گردید که پشتینانی لازم و حمایت‌های مادی و معنوی از تیم انجام گردد. 
در سال‌های صعود تیم به لیگ دسته دوم کشوری حمایت‌های سردار عزیزالله محمدی در سمت نائب رییس وقت هیئت مدیره باشگاه شهید سپاسی و حجت الاسلام حاج آقا علی‌پور نماینده وقت باشگاه فجر مرکزی قابل تقدیر وتشکر است که همواره یار و همراه تیم بودند. 
خوشبختانه با آمدن سردار حسین مرادی که از چهره‌های اخلاقی و دوستدار شهدا و علاقمند به ورزش مهیج فوتبال بود، با حمایت‌های منطقی ایشان، ورزش سپاه به عرصه جدیدی وارد شد. 
در سال ۱۳۷۴ با کمک خداوند، ائمه اطهار (ع)، روح خود شهید، سرمربی‌گری ابراهیم قاسم‌پور و همکارانشان و تلاش بازیکنان با نائب قهرمانی در سال ۱۳۷۵ از دسته دو کشوری با وجود رقبای قدرتمندی همچون شهرداری تبریز، آرارات، بانک ملی، مهمات سازی و دیگر مدعیان، به لیگ آزادگان صعود کردیم و بیش از ۱۴ سال در این لیگ ماندیم.